Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Pracodawców Ziemi Lubelskiej! Aby przejść do wybranej podstrony prosimy skorzystać w menu powyżej.

Członkowie

Do Pracodawców Ziemi Lubelskiej należą liczne podmioty. Pełny ich wykaz dostępny jest po kliknięciu na poniższy przycisk.

 

O związku

Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej jest organizacją zrzeszającą firmy z Województwa Lubelskiego.

Misją jest wspieranie dynamicznego rozwoju pracodawców i podmiotów gospodarczych. Zadaniem Związku jest reprezentowanie interesów członków wobec władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz działanie na rzecz utrzymania poprawnych stosunków pracodawca – pracobiorca.

Związek jest członkiem Organizacji Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, która aktywnie uczestniczy w Komisji Trójstronnej, jako partner Rządu. Nasi przedstawiciele uczestniczą w pracach organów samorządowych takich jak, Wojewódzka Rafa Dialogu Społecznego, Wojewódzka Rada Zatrudnienia, w których to prezentują wnioski i opinie pracodawców szczególnie dotyczące działalności gospodarczej. Współpracujemy z władzami administracyjnymi, samorządowymi i organizacjami okołogospodarczymi. Ważnym obszarem naszej aktywności jest działalność nastawiona na tworzenie i utrzymanie poprawnych stosunków pracy w przedsiębiorstwach.

Aktualności

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Serdecznie zapraszamy do udziału we Wschodnim Forum Firm Rodzinnych, które odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz dostępny na: http://rodzinnewschod.pl.

Targi Pracy i Edukacji we Lwowie 2017

W dniach 26-27 września br. nasza Organizacja będzie uczestnikiem Targów Pracy i Edukacji we Lwowie – z własnym stoiskiem. Targi to świetna perspektywa nawiązania współpracy, a zatem zapraszamy i zachęcamy Państwa do przesyłania opisów działalności Waszych Firm, informacji kontaktowych, ulotek lub innych posiadanych materiałów reklamowych, które będą mogły być rozdawane na Targach. Termin przesyłania w/w …

Kontakt

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
ul. Tomasza Zana 29/XXI
20-601 Lublin
tel./faks: 81 525-07-70
tel. kom.: 660-199-445

email: biuro@pracodawcy.lublin.pl
Dyrektor Biura – Anna Kopczacka