Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Pracodawców Ziemi Lubelskiej! Aby przejść do wybranej podstrony prosimy skorzystać w menu powyżej.

Członkowie

Do Pracodawców Ziemi Lubelskiej należą liczne podmioty. Pełny ich wykaz dostępny jest po kliknięciu na poniższy przycisk.

 

O związku

Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej jest organizacją zrzeszającą firmy z Województwa Lubelskiego.

Misją jest wspieranie dynamicznego rozwoju pracodawców i podmiotów gospodarczych. Zadaniem Związku jest reprezentowanie interesów członków wobec władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz działanie na rzecz utrzymania poprawnych stosunków pracodawca – pracobiorca.

Związek jest członkiem Organizacji Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, która aktywnie uczestniczy w Komisji Trójstronnej, jako partner Rządu. Nasi przedstawiciele uczestniczą w pracach organów samorządowych takich jak, Wojewódzka Rafa Dialogu Społecznego, Wojewódzka Rada Zatrudnienia, w których to prezentują wnioski i opinie pracodawców szczególnie dotyczące działalności gospodarczej. Współpracujemy z władzami administracyjnymi, samorządowymi i organizacjami okołogospodarczymi. Ważnym obszarem naszej aktywności jest działalność nastawiona na tworzenie i utrzymanie poprawnych stosunków pracy w przedsiębiorstwach.

Aktualności

Laureaci konkursu Lubelski Orzeł Biznesu 2016

W obecnej, już czternastej edycji Konkursu, pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Lublina, przyznano 12 Orłów, w tym 4 z Diamentami. W kategorii Przedsiębiorstwo Średnie Kapituła nagrodziła Spółdzielnię Mleczarską „Bieluch” w Chełmie.  Eksporterem Roku zostały dwie firmy :  Mazurek Metal Sp. z o.o. sp.k  oraz SPIŻARNIA Sp. j. K. Wroński,  D. …

Kontakt

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
ul. Tomasza Zana 29/XXI
20-601 Lublin
tel./faks: 81 525-07-70
tel. kom.: 660-199-445

email: biuro@pracodawcy.lublin.pl
Dyrektor Biura – Anna Kopczacka